Proč Schwinn Cycling? Spinning?


Na to je jednoduchá i složitá odpověď zároveň, protože se nedá slovy popsat, co všechno mi tento sport dává. První reakce lidí na to co dělám je:
"A to jako jezdíte jako blázni v místnosti na kole, když se dá jezdit venku?...A proč?"
"Na to bych v životě nešel, jezdit jako šílenec a potit se v místnosti podle instruktora co na mě řve."
"A co je to vůbec Schwinn Cycling, to je jako Spinning?"

Proč to tedy dělám?...

Protože tento trénink má filozofii, školící systém a skvělé instruktory, kteří přizpůsobí lekci tak, aby se líbila většině lidem a byla přistupná široké veřejnosti. Na druhou stranu se můžete totiž ptát, proč lidi dělají aerobik a lítají jako blázni z jedné strany místnosti na druhou s nesmyslnými kroky, proč se dřou v posilovně a nutí se cvičit na strojích nebo také proč vůbec v životě dělají to co dělají?
Odpověď je vždy stejná - buď to děláte z donucení či pocitu povinnosti nebo to děláte rádi - s nadšením - a je to vaším životním stylem.

Dobře se mi to porovnává s jinými styly ve fitness a po vyzkoušení téměř všeho, co se od roku 1998 objevilo na trhu, jsem zůstala právě u Schwinnu. Je to trénink, který mi přinesl nejlepší výsledky, spoustu nových přátel a zážitků, naučil mě plno nových věcí: jak skutečně motivovat klienty, jak pro ně vybírat a mixovat hudbu, jak motivovat sám sebe k dalšímu tvoření lekcí, jak si věřit atd. Jsem hrdá na to, že po létech zkušeností v praxi a na mezinárodních akcích a školeních jsem získala příležitost školit tento program nejen v ČR, ale i v ostatních zemích.

eva profilovka

Rozdíl mezi Spinningem, Indoor Cyclingem, Schwinn Cyclingem - vysvětlení:
http://www.aerobicstyl.cz/magazin/clanek/indoor-cycling-versus-spinning-38/

Pro koho je Schwinn Cycling NEJEN vhodný?:
http://www.aerobicstyl.cz/magazin/clanek/schwinn-cycling-pro-seniory-75/