O mně

Srpen 2019 - trvalý přesun do Švýcarska, jen nárazové akce a školení v ČR. Po 10ti letech fungování Centrum Kupková je centrum předáno kolegyni Slávce Růžičkové. OSVČ: školení, vedení lekcí, organizace akcí a prodej fitness oblečení. Aktuální webová stránka zde: sensations

Červenec 2014 - Eva Kupková je nyní Eva Vassalli

Červenec 2013 - OSVČ: obchod s oblečením na fitness a indoor cycling i venkovní cyklistiku. Provozování Centrum Kupková v Nymburce. Poskytování školení Schwinn Cycling na mezinárodní úrovni.
Externí spolupráce s distributorem Schwinn Cycling - organizace školení v ČR a na Slovensku. Vedení skupinových lekcí a osobních tréninků. Prodej doplňků výživy.

IMG_7029_2.jpg

Leden 2011 - Červen 2013: Education & Marketing Manager Fitness Solutions International, s.r.o. pro Českou republiku, Slovensko, Polsko, Rumunsko a Maďarsko, organizace kurzů pro instruktory aerobiku, osobní trenéry, lektory skupinových cvičení a Schwinn Cycling. Marketing a PR společnosti.
www.fitness-solutions.cz

Leden 2010 - přesun centra do prostor taneční školy Easy Dance 2000, přikoupení dalších kol a rozšíření nabídky o další lekce
www.facebook.com/centrum.kupkova

Září 2009 - oficiálně školitelka Schwinn Cycling pro Českou Republiku a Slovensko, členka elitního mezinárodního teamu master instruktorů
www.schwinneducation.com

1.8.2009 splnění dlouhodobého snu - otevření vlastního centra v Nymburce

Září 2008 - Červen 2013 plný úvazek u společnosti Fitness Solutions International, s.r.o.
Náplň práce: prodejce, marketing, školení v oblasti fitness, administrativní chod kanceláře
Organizace programu Schwinn Cycling: překládání školení pro lektory, zajišťování maratonů, školení instruktorů, otevírání nových center a vše, co souvisí se značkou Schwinn Cycling.

Lektorka Schwinn Cycling, Power Yogy, funkčního tréninku, Zumby a dalších forem skupinového cvičení na lokálních akcích i na pravidelných lekcích.

V oblasti fitness se pohybuji od roku 1998. V roce 2003 jsem nastoupila jako instruktorka a později group training manažerka do řetězce fitness center World Class v Praze. Díky této práci jsem získala bohaté zkušenosti v oblasti managementu fitness v zahraničí. Navštívila jsem i World Class kluby ve Švédsku jako hostující lektor. Podílela jsem se na zavádění Express konceptu cvičení ve World Class v Praze, Katowicích, Wroclavi a Českém Těšíně.

www.worldclass.cz

V letech 2005-2007 jsem pracovala jako externí spolupracovník časopisu Fit pro Život. Rovněž jsem spolupracovala i s časopisy Fitstyl a Dieta. V současné době přispívám články do internetového časopisu www.aerobicstyl.cz a příležitostně i do jiných médií.

Od roku 2005 do 2009 jsem byla členkou teamu Nike Fitness instruktorů a měla tu čest podílet se na šíření tanečních forem tzv. "Nike Dance" do fitness. www.nikewomen.cz


Mgr. Eva Vassalli
Datum narození: 12.12.1980
Bydliště: Nymburk (ČR), Schaffhausen (Švýcarsko)

Vzdělání:
Univerzita Karlova, Fakulta tělesné výchovy a sportu
obor management a ekonomika ve sportu