Eva Vassalli Eva Vassalli (Kupková) - majitelka

Mezinárodní školitelka a prezentérka, v oblasti fitness se pohybuje od roku 1998. Momentálně žije ve Švýcarsku. Vv centru s ní můžete vyzkoušet hlavně lekce Schwinn Cycling, ale i Zumbu, Kruhový trénink a příležtostně Power Yogu.

Dagmar Havlíková Dagmar Havlíková

První kurz si dělala hned po otevření centra v roce 2009. Začínala vedením lekcí Schwinn Cycling, které postupně obohatila o Kruhový trénink a nejnovější hit Piloxing. Profesí je lékařka.


Šárka Kloučková Šárka Kloučková

První kurz absolvovala v roce 2011 a původně vedla v centru lekce Schwinn Cycling. Nyní je ale její velká vášeň Salsa. Té se věnuje s plným nasazením, takže pravidelné lekce teď každý týden nemá. Můžete se s ní ale vidět na záskokách Schwinn Cycling nebo na workshopech o Salse, které nárazově pořádáme.

Pavlína Kokešová Pavlína Kokešová

Dlouholetá klientka se po čase rozhodla vstoupit do instruktorského teamu a jsme tomu rádi! Pavlína začala vést lekce v roce 2013 a to speciálně Schwinn Cycling a poté i Kruhový trénink. Fitness cvičení se již sama pro sebe věnovala dlouhou dobu a jejím oblíbeným místem je i posilovna a z koníčků je to potápění.

Petra Weigeltová Petra Weigeltová

Mezinárodní školitelka a prezentérka se zaměřením na aerobik, posilovací formy, kruhové tréninky a taneční lekce. Její specializací je také Pilates, který v České republice i školí. Petra vede workshopy pro náš instruktorský team a občas si s ní můžete zacvičit na speciáních lekcích a akcích, rozhodně si nenechte ujít. Tolik energie v jedné osobě je nakažlivé:-)

IMG_9122 Marek Černý

Člen teamu od roku 2014. Můžete si s ním zacvičit lekce Kruhového tréninku. Je to sportovec tělem i duší - ve volném čase má rád hokej, lyžování a nejvíce se věnuje dračím lodím. V disciplíně dračích lodí sklízí jako součást teamu Nymburka a České republiky mezinárodní úspěchy v podobě stříbrných i zlatých medailí.

 

IMG_9139.JPG Eva Molinariová

V listopadu 2014 náš team obohatila Eva Molinariová - přinesla zpět pomalé formy cvičení: Power Yogu se zaměřením na problémy se zády. Jóga jí vstoupila do života v roce 2011 po velmi vážném úrazu páteře. Umožňuje jí i při trvalém poškození obratlů zvládat "běžný" život. V józe našla spojení posílení těla a klidu pro svou mysl. Je to způsob života, který přináší nový pohled na vnímání světa.

IMG_2265.JPG Jakub Růžička

V srpnu 2015 se náš team rozrostl o dalšího muže. Jakub vede pravidelné lekce Schwinn Cyclingu a sám hodně kilometrů na kole i najezdí. Zároveň je ve volném čase i organizátorem lokálního cyklo závodu v Jíkvi. Jeho lekce se rychle plní, tak si nenechte ujít i jedno místo pro sebe!

344A3858_ Martina Dvořáková

Martina je dlouholetou aktivní sportovkyní na mnoha frontách - aerobik, kolo, fitness, atd. Svou instruktorkskou dráhu v Centru Kupková začala v roce 2016 a navázala na zkušenosti z předchozích let instruktorské praxe. Nyní jezdí pravidelné lekce Schwinn Cycling a rozšiřuje své vzdělání i nadále.

344A3881_ Slávka Růžičková

Rehabilitační sestra s 30ti letou praxí, instruktorka Nordic Walking, aktivní sportovkyně (kolo, lyže, běžky...). Studium tříleté školy Ajurvédy. Majitelka Studia Regenerace v Nymburce http://sr-nymburk.cz Její lekce u nás začaly v květnu 2017. Jsou zaměřené na prevenci pohybových obtíží a vnímaní vlastního těla. Lekce vychází z rehabilitace, jógy a powerjógy.

344A3889_ Pepa Richtr

Pepa se cyklistice věnuje od roku 2010 a jezdí na horském i silničním kole. V roce 2014 byl jedním ze zakladatelů cyklistického klubu v Nymburce, který pořádá tři závody do roka: MTB - Hořátevská rovina, silniční ELM - Mcely a Dětské o Nymburského cyklistu. Schwinn Cycling jezdí pro zábavu a vidí v něm vyrovnaný trénink pro tělo i duši. Začal ho jezdit na doporučení své přítelkyně Dany Krušinové (rovněž dlouholetá klientka Centrum Kupková). V roce 2017 absolvoval kurz Schwinn Cycling Bronze level.

Kontaky na instruktory a rozvrhy: http://nym.diva2.cz/instruktori