Rozvrh a ceník - klikněte na obrázek níže

Rozvrhy & Rezervace

Centrum Kupková
bylo otevřeno 1.8.2009 původně v prostorách Fotomarketu v Nymburce se třemi instruktorkami. Od ledna 2010 se lekce přestěhovaly do Taneční školy EasyDance 2000 na Malých Valech v Nymburce. Přikoupila se další kola a team instruktorů se postupně rozšiřoval až na současný počet 8. Instruktoři jsou proškolení mezinárodně uznávanou školou Schwinn Cycling a dalšími kurzy pod hlavičkou Fitness Solutions International, s.r.o., s akreditací MŠMT ČR. Nabídka lekcí se specializuje na program Schwinn Cycling, ale najdete zde i spoustu dalších novinek a efektivních forem tréninku: Zumba, Zumba Step, Salsa, Kruhový trénink, Piloxing, Power Yoga. Pomůcky na posilování - funkční trénink na závěsném systému rip:60 a 4kg tyče.

V roce 2014 získalo naše centrum následující ocenění:
certifikat spinning for health single

Co na sebe a co s sebou?

Schwinn Cycling - pohodlné raději elastické oblečení, boty s pevnou podrážkou, ručník a minimálně půllitrovou lahev vody, cyklo boty s nášlapem SPD vítány, měřiče k zapůjčení, držák na vodu je ve velikosti 0,75l

Kruhový trénink, Zumba, Salsa, Piloxing, Power Yoga
- oblečení jako na aerobik, boty (power yoga bez bot), sportovní oblečení a vodu!

Schwinn Cycling - speciální koncept cvičení na kole za doprovodu hudby, kde si každý klient určuje sám intenzitu a náročnost hodiny. Pro dosažení svých cílů konzultujte svá přání s lektorem a obdržíte i měřič tepové frekvence ke správné kontrole intenzity cvičení. Všichni nejezdí stejně, každý podle toho, jak se cítí.

TYPY LEKCÍ:

Schwinn Cycling
má široké spektrum lekcí, takže vás zde nečeká jen "rovinka - kopec - roztočíme nohy - otřeme se a napijem"... máme 8 typů lekcí, z nichž 6 je vhodných i pro začátečníky a dva náročné typy lekcí se zařazují pro pokročilé klienty. Jelikož klientela našeho centra je z 80% nová a nemá průpravu ze Spinningu ani jiných podobných aktivit, snažíme se lidem vysvětlit správnou techniku a práci s tepovou frekvencí.

Nízká vytrvalost / Hubnutí - lekce zaměřená na posílení imunity a vybudování základní vytrvalosti, speciálně zaměřená na spalování tuků a aktivaci metabolismu

Fartlek - lekce již mírně náročnější, zaměřená na posílení kardiovaskulárního systému a při správném dodržování tepové frekvence i na spalování tuků. "Fartlek" pochází ze švédského slova "hra s rychlostí" - je to trénink nepravidelný, kdy klient neví, co ho přesně čeká.

Extenzivní interval - lekce, kde se pravidelně střídají náročné a regenerační úseky. Cílem lekce je posílit kardiovaskulární systém, zvýšit objem plic a naučit tělo efektivně pracovat i při vyšších tepových frekvencích

Vysoká vytrvalost - lekce zaměřená na posílení kardiovaskulárního systému a vybudování vyšší aerobní vytrvalosti, připravuje tělo postupně na vyšší zátěž a učí efektivněji hospodařit s energií. Nečeká vás zde moc kopců, spíše náročnější rovinky. Lekce se tak dá dobře přizpůsobit i začátečníkům.

Hill / Kopec - lekce zaměřené na posílení kardiovaskulárního systému a vybudování lepší kondice, v hlavní části se terén pohybuje stále do kopce cca 30-40minut. Je to lekce, která vám pomáhá překonat vaše hranice a lépe vyrýsovat svaly na nohou. 

Kruhový trénink s rip:60 - cvičení vhodné pro všechny bez rozdílu věku, zaměřené na posilování a posílení kardiovaskulárního systému. Jedná se o základní posilovací prvky, hudba je jen jako doplněk, necvičí se do rytmu hudby a netvoří se žádné choreografie. Vždy se vytvoří několik stanovišť, na kterých se klienti střídají. K polovině stanovišť využíváme závěsného systému rip:60, který aktivuje střed vašeho těla.

Zumba - originální latino hudba a jednoduché taneční prvky bez složitých choreografií, kardio cvičení pro protažení celého těla. Vhodné absolutně pro všechny, co nechtějí jen cvičit, ale zároveň se i pobavit.

Zumba Step - tato lekce nabízí variace tance a fitness kombinací v zábavné a inovativní formě. Hodina se skládá ze tří složek, které poskytnou jak zábavu tak i efektivní cvičení, zaměřené především na dolní polovinu těla. Těmito třemi složkami jsou: tanec - přibližně 40%, fitness vaice - přibližně 30%, step - zapojení stupínku - 30%.

Salsa - základní kroky a jednoduché choreografie pro milovníky latino rytmů a salsy. Netančí se v páru, ale každý sám za sebe. Nechte se unést rytmem, který oslovuje celý svět již po několik generací. Vhodné pro úplné začátečníky i pro lehce pokročilé.

Piloxing - Piloxing je hit z Jiční Kalifornie, přímo z Los Angeles. Piloxing představuje unikátní mix boxu, pilates a tance s podporou dynamické hudby, která přímo dobíjí energii...a proto je Piloxing zábavný a vzrušující. Motto:
Sleek - Sexy - Powerful!

Power Yoga - Lekce pro širokou veřejnost. Pořádáme je ve formě otevřených lekcí i uzavřených kurzů. Zahřátí pomocí pozdravu slunce, následuje série cviků zaměřených na posílení a protažení svalů celého těla. Cvičení je vhodné při problémech s bolestmi zad a jako kompenzační cvičení ke všem vytrvalotním a výbušným sportům.