Centrum Kupková - Informace

Po 10ti letech působení končíme svou činnost ke dni 31.8.2019. Vyčerpejte prosím své kredity do tohoto data. Kredity mohou být do 31.8. přenosné, můžete na ně pozvat i svoje kamarády. Lekce Schwinn Cycling povedeme do 1.8.2019, ostatní lekce budou do 31.8. pokračovat.

Od 1.9.2019 přechází rezervační systém do rukou Slávky Růžičkové, která svoje lekce povede dál. Klientům Slávky se kredity budou převádět do nového systému automaticky. Do 31.8. nejsou v prodeji permanentky ani časová členství, aby se usnadnil převod na nový systém. Kdo chce chodit cvičit a nemá kredit, lekce se platí hotově - cena: 100 Kč/lekce na všechny aktivity. Karty Multisport přijímáme do 31.8.

Moc vám děkujeme za 10 let přízně, dobré nálady a krásných zážitků. Každý konec v sobě nese i nový začátek. Věříme, že vzpomínky zůstávají a hodně z vás bude do našich prostor chodit i nadále pod jinou hlavičkou. 

Team Centrum Kupková

Spinning, Schwinn Cycling, rehabilitační cvičení, rehabilitační jóga, 
kruhový trénink a další. 
Přijímáme karty MULTISPORT.
Pro rozvrhy a rezervace klikněte na obrázek níže.

Rozvrhy & Rezervace

Centrum Kupková
bylo otevřeno 1.8.2009 původně v prostorách Fotomarketu v Nymburce se třemi instruktorkami. Od ledna 2010 se lekce přestěhovaly do Taneční školy EasyDance 2000 na Malých Valech v Nymburce. Přikoupila se další kola a team instruktorů se postupně rozšiřoval. Instruktoři jsou proškolení mezinárodně uznávanou školou Schwinn Cycling a dalšími kurzy s akreditací MŠMT ČR. Nabídka lekcí se specializuje na program Schwinn Cycling, ale najdete zde i spoustu dalších novinek a efektivních forem tréninku: Kruhový trénink, Power Yoga, Rehabilitační jóga. Pomůcky na posilování - funkční trénink na závěsném systému rip:60 a 4kg tyče, stepy, balanční podložka.

V roce 2014 získalo naše centrum následující ocenění:
certifikat spinning for health single

Co na sebe a co s sebou?

Schwinn Cycling / Spinning - pohodlné raději elastické oblečení, boty s pevnou podrážkou, ručník a minimálně půllitrovou lahev vody, cyklo boty s nášlapem SPD vítány, měřiče k zapůjčení, držák na vodu je ve velikosti 0,75l

Power Yoga, Rehabilitační jóga, Kruhový trénink
- sportovní oblečení, ručník, boty a vodu

Schwinn Cycling / Spinning - speciální koncept cvičení na kole za doprovodu hudby, kde si každý klient určuje sám intenzitu a náročnost hodiny. Pro dosažení svých cílů konzultujte svá přání s lektorem a obdržíte i měřič tepové frekvence ke správné kontrole intenzity cvičení. Všichni nejezdí stejně, každý podle toho, jak se cítí.

TYPY LEKCÍ:

Schwinn Cycling
má široké spektrum lekcí, takže vás zde nečeká jen "rovinka - kopec - roztočíme nohy - otřeme se a napijem"... máme 8 typů lekcí, z nichž 6 je vhodných i pro začátečníky a dva náročné typy lekcí se zařazují pro pokročilé klienty. Jelikož klientela našeho centra je z 80% nová a nemá průpravu ze Spinningu ani jiných podobných aktivit, snažíme se lidem vysvětlit správnou techniku a práci s tepovou frekvencí.

Nízká vytrvalost / Hubnutí - lekce zaměřená na posílení imunity a vybudování základní vytrvalosti, speciálně zaměřená na spalování tuků a aktivaci metabolismu

Fartlek - lekce již mírně náročnější, zaměřená na posílení kardiovaskulárního systému a při správném dodržování tepové frekvence i na spalování tuků. "Fartlek" pochází ze švédského slova "hra s rychlostí" - je to trénink nepravidelný, kdy klient neví, co ho přesně čeká.

Extenzivní interval - lekce, kde se pravidelně střídají náročné a regenerační úseky. Cílem lekce je posílit kardiovaskulární systém, zvýšit objem plic a naučit tělo efektivně pracovat i při vyšších tepových frekvencích

Vysoká vytrvalost - lekce zaměřená na posílení kardiovaskulárního systému a vybudování vyšší aerobní vytrvalosti, připravuje tělo postupně na vyšší zátěž a učí efektivněji hospodařit s energií. Nečeká vás zde moc kopců, spíše náročnější rovinky. Lekce se tak dá dobře přizpůsobit i začátečníkům.

Hill / Kopec - lekce zaměřené na posílení kardiovaskulárního systému a vybudování lepší kondice, v hlavní části se terén pohybuje stále do kopce cca 30-40minut. Je to lekce, která vám pomáhá překonat vaše hranice a lépe vyrýsovat svaly na nohou. 

Kruhový trénink s rip:60 - cvičení vhodné pro všechny bez rozdílu věku, zaměřené na posilování a posílení kardiovaskulárního systému. Jedná se o základní posilovací prvky, hudba je jen jako doplněk, necvičí se do rytmu hudby a netvoří se žádné choreografie. Vždy se vytvoří několik stanovišť, na kterých se klienti střídají. K polovině stanovišť využíváme závěsného systému rip:60, který aktivuje střed vašeho těla.

Power Yoga - Lekce pro širokou veřejnost. Pořádáme je ve formě otevřených lekcí i uzavřených kurzů. Zahřátí pomocí pozdravu slunce, následuje série cviků zaměřených na posílení a protažení svalů celého těla. Cvičení je vhodné při problémech s bolestmi zad a jako kompenzační cvičení ke všem vytrvalotním a výbušným sportům.

Rehabilitační jógaToto cvičení vám posílí i protáhne svaly celého těla a naučí vás správnému držení páteře. Je vhodné i jako doplněk k jakémukoliv druhu sportu a prevence jednostranného přetížení těla. Čeká vás kombinace rehabilitačního cvičení s prvky powerjógy.